RSS feed

Herakankaan keskimatka (07/08/2021)
Saturday 7 August 2021
Suomi
Kivennapa-viesti (01/08/2021)
Sunday 1 August 2021
Suomi
QP Resort Games (31/07/2021)
Saturday 31 July 2021
Suomi
LM-sprinttiviesti (18/07/2021)
Sunday 18 July 2021
Latvia
LM-sprintti 2 (17/07/2021)
Saturday 17 July 2021
Latvia
LM-sprintti 1 (17/07/2021)
Saturday 17 July 2021
Latvia
Maza Balva - pitkä matka (12/07/2021)
Monday 12 July 2021
Latvia
Maza Balva - keskimatka (11/07/2021)
Sunday 11 July 2021
Latvia
Lakeuden viesti 1.osuus (19/06/2021)
Saturday 19 June 2021
Suomi
Grano Games - pitkä matka (13/06/2021)
Sunday 13 June 2021
Suomi
SM-keskimatka B1 (06/06/2021)
Sunday 6 June 2021
Suomi
SM-keskimatka K1 (06/06/2021)
Sunday 6 June 2021
Suomi
MM-katsastus, pitkä matka (30/05/2021)
Sunday 30 May 2021
Suomi
MM-katsastus keskimatka (29/05/2021)
Saturday 29 May 2021
Suomi
Viestiliiga I Kouvola (09/05/2021)
Sunday 9 May 2021
Suomi
Ysillä tuli etsittyä rastia liian aikaisin.
Rajarastit pitkä matka. (08/05/2021)
Saturday 8 May 2021
Suomi
Lopun perhonen väärinpäin. 30 m päässä kävin rastista oikeinpäinkin käytynä.
Rajarastit keskimatka. (01/05/2021)
Saturday 1 May 2021
Suomi